HAKKIMIZDA

ANKARA BAĞIMSIZ ÖZEL VOLVO SERVİSİ olarak geçmişten günümüze Otomobil sektöründe Satış Sonrası olarak hizmet veriyoruz. Ankara’da bulunan  özel volvo servisleri arasındaki üstün hizmet ve uygun fiyatlarımıza şaşıracaksınız…
 
Motorlu Taşıtlar Sektöründeki blok muafiyet yasasından faydalanarak BAĞIMSIZ ÖZEL VOLVO SERVİS olarak  tüm Volvo araçlara orijinal yedek parça ve servis hizmetleri sunuyoruz.  Servisimizde en son teknoloji ürünü cihaz ve ekipmanlar ile birlikte Volvo özel alet ve test cihazları kullanılmaktadır.
 
Servisimizde, Volvo araçları için özel olarak geliştirilmiş yöntemleri ve en gelişmiş malzemeleri kullanılır. Volvo’nuzun bir Volvo olarak kalması için sadece orijinal Volvo yedek parçaları kullanıyoruz…
Ankara Şaşmaz Sanayi Bölgesinde Bağımsız Volvo Servisi olarak hizmetinizdeyiz. Yalnızca Volvo araçlar içindeğil Tüm Marka ve modeldeki araçlarınız için de temiz ve seri servis hizmeti sunmaktayız.
Bizi Tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz…

Hizmetlerimiz

Ankara Bağımsız Özel Volvo servisi olarak sunduğumuz temel hizmetler.

 1. Periyodik Bakım

  Periyodik bakımların amacı; araç performansını olabildiğince en iyi durumda muhafaza etmek, büyük arızalara neden olabilecek küçük problemleri ortadan kaldırmak, aracın kanun ve düzenlemelere uygun olarak çalışmasını ve güvenli olmasını sağlamaktır.

  Periyodik bakımların gerçekleştirilmesi ile araçların uzun ömürlü olması, yakıt ekonomisi sağlanması ve daha güvenli çalışması sağlanabilmektedir.

 2. Mekanik Bakım & Onarım
  • Ön düzen
  • Triger Seti
  • Motor
  • Baskı-Balata
  • Şanzıman
  • Fren Sistemi
  • Yakıt Sistemi
  • Rot-Balans
  • Soğutma
 3. Elektrik & Elektronik

  Günümüzde gelişen teknoloji ile birlikte otomobillerin neredeyse akıllı otomobiller haline gelmesi beklenmektedir. Bu süreçte otomobillerin elektronik aksamları gittikçe artmakta ve komplike bir yapıya dönüşmesi, beraberinde komlike arızalar ve sorunlar oluşturabilmektedir.

  Beytullah Usta  Oto Servis olarak teknolojinin en son geldiği temsil eden test ve kalibrasyon cihazlarını bünyesinde bulundurmakta ve güncellemeleri yakından takip etmektedir.

  Bünyemizde çalışan ustalarımız, mesleki yeterlilik sertifikalarına sahip olurken aynı zamanda tekninolojik yenilikleri takip etme adına mesleki eğitimleri teşvik edilmektedir.

 4. Manuel ve Otomatik Şanzımanı Bakımı ve Tamiri

  Aracınızın Manuel ve Otomatik Şanzımanı bakımı ve tamiri servisimizde yapılmaktadır.

  Servisimizde genel olarak gözlemlenen otomatik şanzıman arızalarının giderilmesinin yanında, otomatik şanzıman bakımı, otomatik şanzıman yağı değişimi, otomatik şanzıman beyini arızası giderilmesi, otomatik şanzıman yağı değişimi de konusunda eğitimli ve tecrübeli ustalar tarafından yapılmaktadır.

 5. Adresten Araç Alım Hizmeti

  Aracınıza bakım yaptırmak için zaman ayıramıyorsunuz? Telefon numaralarımızdan tarafımıza ulaşmanız durumunda aracınızı istediğiniz adresten bakım için alıp gerekli işlemlerin tamamlanmasından sonra yine aynı adrese teslim etmekteyiz.

Vizyonumuz

Çalışanlarımızın kişisel gelişmelerine katkı yapmak, bireysel rekabet güçlerini artırmak, toplumsal iş gücü kalitesini yükseltmek. Sektörümüzde eğitilmiş insan gücünü artırmak, bu konuda eğitim alanlara destek vermek, eğitime teşvik etmek, eğitimini tamamlamışlara çalışma fırsatı ve önceliği vermek. Satış ve servis hizmetlerinde ilişkilerde samimi ve seviyeli, yaklaşımlarda yapıcı, dinlenmesini bilen, ihtiyacı belirleyebilen, çözüm üreten personel yetiştirmek. Ticari yaşamda güvenilir olmanın getirdiği sorumlulukla hizmet verme bilincini tüm personelimize aşılamak.

1458Periyodik Bakım
427Motor Yenileme
126Elektrik Bakım ve Onarımı
100Memnuniyet Yüzdeniz
Sizden Gelen

Yorumlar